Z radością informujemy, że SSK&W została sklasyfikowana na 5 miejscu pod kątem obsłużonych transakcji VC w regionie CEE według Pitchbook!

Jest to dla nas olbrzymi sukces, zważywszy, że kancelaria została założona w połowie 2021 r. (de facto zatem uwzględniono nasze transakcje za 6 miesięcy 2021 r.!).

Raport Pitchbook potwierdza naszą wysoką aktywność (wcześniej Pitchbook opublikował raporty za 2 i 3 kwartał 2021 r., zgodnie z którymi SSK&W zajęła odpowiednio 1  i 2 miejsce pod względem liczby przeprowadzonych transakcji (łącznie 9 uwzględnionych transakcji)).

Serdecznie dziękujemy wszystkich naszym Klientom za dotychczasowe zaufanie i kolejne zamknięte transakcje.

Rok 2022 jest dla nas jeszcze bardziej pracowity – zamknęliśmy tylko do dnia dzisiejszego 10 transakcji! Paleta naszych Klientów coraz częściej obejmuje innowacyjne spółki technologiczne, które pozyskują kolejne rundy finansowania, a także nowe fundusze VC.

W ostatnim czasie doradzaliśmy m.in.:

YouNick Mint OI przy pierwszej inwestycji w ramach nowego funduszu

Atmos Ventures przy szeregu inwestycji

bValue przy kilku inwestycjach follow on

Satus VC oraz CofounderZone przy inwestycji w spółkę z sektora foodtech

bValue a następnie Frothstop przy transakcjach dotyczących Revolmatic

bValue przy inwestycji w rumuńską spółkę xVision

Next Road Ventures przy inwestycji w Magic Commerce

SLS przy pozyskaniu finansowania od SMOK VC oraz WP2 Investments

Poniżej wybrane transakcje VC, które zrealizowaliśmy w 2021 r.:

Doradztwo założycielowi Weartech Solutions przy pozyskaniu inwestycji od Kogito Ventures

Doradztwo funduszowi VC – Next Road Ventures przy inwestycji follow on w HiPets sp. z o.o.

Doradztwo funduszom VC – Next Road Ventures, Nunatak Capital oraz Shape VC przy koinwestycji w Proplab.

Doradztwo funduszom VC – RKKVC oraz Czysta3.VC przy koinwestycji w Dockendo.

Doradztwo funduszowi VC – CofounderZone oraz aniołom biznesu zrzeszonymi w COBIN Angels przy koinwestycji w estońską spółkę – Mentorist.

Doradztwo założycielom Xpress Delivery sp. z o.o. – firmy technologicznej dostarczającej rozwiązania logistyczne i IT w obszarze ekspresowych dostaw przesyłek – przy pozyskaniu finansowania VC od Grupy CCC – lidera sektora obuwniczego i rynku e-commerce w Europie Środkowo Wschodniej.

Doradztwo założycielom Vestigit sp. z o.o. – firmie, która stworzyła zabezpieczenie, które pozwala w kilka minut namierzyć piracką transmisję i ją wyłączyć i zajmuje się zabezpieczaniem treści video – przy pozyskaniu finansowania VC od Redge Technologies oraz RKKVC.

Doradztwo funduszowi VC – bValue przy koinwestycji wraz z GapMinder (funduszem VC z Rumunii) w Aggero – platformę wzmacniającą kampanie influencerów przy wykorzystaniu analityki uwzględniającej sztuczną inteligencję.

Doradztwo funduszowi VC – Next Road Ventures przy koinwestycji z aniołami biznesu oraz SMOK Ventures w HiPets sp. z o.o. – marketplace typu „all in one” dla właścicieli zwierząt i profesjonalistów z branży opieki nad zwierzętami.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt