Kancelaria SSK&W doradzała funduszowi VC jako lead inwestorowi – bValue przy koinwestycji wraz z m.in. GapMinder (funduszem VC z Rumunii), ROCA X (funduszem VC z Rumunii), cleverage.vc, Growceanu Angel Investment, ResQmed oraz Panem Markiem Dziubińskim w XVision.

XVision to medtech założony w 2018 roku przez multidyscyplinarny zespół z Timișoary, który łączy wielka pasja do sztucznej inteligencji i optymalizacji procesów medycznych. XVision wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji do analizy obrazów medycznych, aby wspomóc radiologów w procesie diagnostycznym. Wykorzystując platformę opracowaną przez XVision, obrazowanie medyczne korzysta z przewagi technologicznej zapewnianej przez sztuczną inteligencję, a lekarze cieszą się szybszą i wydajniejszą analizą.

Doradztwo obejmowało przygotowanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej.

bValue jest funduszem współfinansowanym przez PFR Ventures w ramach programu Starter.

Marcel Animucki – Manager Inwestycyjny odpowiedzialny za projekt XVision: To kolejna transakcja transgraniczna przy której doradzała nam kancelaria SSK&W – dziękujemy Szymonowi i Idze za wsparcie. Transakcja potwierdza, że SSK&W to właściwy partner prawny.

SSK&W świadczy usługi na rzecz funduszy VC przy inwestycji w spółki technologiczne (w ramach rund pre-seed, seed i kolejnych rund, w tym preIPO), a także przy wyjściu z inwestycji.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt