Kancelaria SSK&W doradzała założycielom Debster.ai systemu zarządzania wierzytelnościami przy pozyskaniu finansowania VC od funduszu EVIG Alfa (program BRIdge Alfa). Doradztwo obejmowało przygotowanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej.

Celem pomysłodawców jest opracowanie systemu zarządzania wierzytelnościami, który przy wykorzystaniu algorytmów uczenia maszynowego umożliwi zwiększenie efektywności procesu biznesowego wierzyciela. Docelowo produkt umożliwi przeglądanie, monitorowanie, przetwarzanie, integrowanie danych oraz notyfikowanie o ich dynamice w oparciu o nową metodę rekomendacji wierzytelności do egzekucji. Klient będzie mógł, przy wykorzystaniu technologii opracowanej w ramach projektu B+R, zoptymalizować proces na podstawie stawianych celów i kosztów.

Dziękujemy założycielowi Debster.ai Przemysławowi Szałkowskiemu po raz kolejny za okazane zaufanie (wcześniej doradzaliśmy przy innym projekcie mKomornik -zob. https://sskw.pl/aktualnosci/sskw-doradza-zalozycielom-platformy-mkomornik-przy-pozyskaniu-finansowania-vc/).

Transakcja wzbudziła spore zainteresowanie mediów:

https://mycompanypolska.pl/artykul/system-zarzadzania-wierzytelnosciami-debster-z-finansowaniem/9468

https://www.cashless.pl/11930-Carlson-fundusz-Debster-fintech

Carlson ASI EVIG Alfa inwestuje w system zarządzania wierzytelnościami

EVIG Alfa jest jednym z najaktywniejszych funduszy BRIdge Alfa – zobacz więcej: https://evigalfa.pl/2021/02/09/ranking-najlepiej-inwestujacych-vc-2020/.

SSK&W świadczy usługi na rzecz założycieli począwszy do założenia spółki, obsługę bieżącą, po pozyskanie finansowania od aniołów biznesu i funduszy VC a wreszcie przy IPO lub sprzedaży biznesu do partnera strategicznego.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt