Kancelaria SSK&W doradzała Atmos Ventures w ramach koinwestycji z Tera Ventures oraz Lightouse w fintech 4Trans.

4Trans uzyskało 18 mln euro inwestycji pochodzącej od Atmos Ventures, Tera Ventures oraz Lighthouse. Dodatkowo, Advance Global Capital, firma inwestycyjna z UK, zapewniła finansowanie dłużne spółce. Warto wspomnieć, że 4Trans planuje ekspansję do Polski i dokona wydatkowania znacznych środków również w Polsce.

Doradztwo prawne obejmowało negocjację umowy koinwestycyjnej oraz dokumentacji transakcyjnej.

SSK&W pracowała blisko w tych tematach z partnerem zarządzającym Atmos – Hadi Solh oraz założycielem 4Trans – Jaroslavem Ton.

Hadi Solh komentuje: Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z SSK&W. Kancelaria znakomicie spisała się reprezentując Atmos przy transakcji.

Więcej informacji po angielsku:

https://startacus.net/culture/4trans-secures-e18-million-investment-to-transform-financing-for-europe-s-hauliers#.YrwerOzP0vh

4Trans  dostarcza produkty finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w sektorze dostaw i logistyki – sektor ten jest aktualnie słabo obsługiwany przez sektor finansowy.

Atmos Ventures jest funduszem VC polsko-amerykańskim działającym w ramach programu Otwarte Innowacje.

SSK&W świadczy usługi na rzecz funduszy VC przy inwestycji w spółki technologiczne (w ramach rund pre-seed, seed i kolejnych rund, w tym preIPO), a także przy wyjściu z inwestycji.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt