SSK&W doradzała Lsports przy strategicznym przejęciu Statscore.

Globalnym doradcą prawnym Lsports była kancelaria prawna z Izraela Pearl Cohen (w szczególności departament Hi-Tech prowadzony przez Atira Jaffe) w ramach której doradzali Yael Shimon-Many (Partner), Daniel Heim (Senior Associate) oraz Adi Grotes (Praktykant).

Finansowe i podatkowe doradztwo zapewnione zostało przez prowadzących projekt Marcina Kawkę oraz Piotra Lissa z RSM Poland.

Nasze doradztwo prawne obejmowało prawne due diligence oraz przygotowanie dokumentacji transakcyjnej (umowa sprzedaży udziałów i inne porozumienia), negocjacje oraz koordynacja całej transakcji (w tym badania due diligence innych doradców w Polsce) zgodnie z prawem polskim.

Dotan Lazar, CEO of Lsports komentuje: Jesteśmy zadowoleni, że mieliśmy przyjemność pracować z SSK&W Szymonem i Igą. Nauczyliśmy się bardzo dużo w toku procesu co pomogło nam podjąć lepsze decyzje dotyczące Statscore. Z tego powodu – wybraliśmy SSK&W jako doradcę prawnego Statscore po przejęciu.

Więcej informacji o transakcji:

https://managerplus.pl/lsports-przejmuje-statscore-22312

LSports to globalna firma zajmująca się danymi sportowymi, dostarczająca zakładom sportowym, organizacjom medialnym i innowatorom zajmującym się doświadczeniami fanów źródła danych i usługi, które pozwalają im oferować najlepsze produkty. Oparta na bardzo dokładnych danych w czasie rzeczywistym z najszerszego zakresu wydarzeń na żywo, LSports śledzi ponad 175 000 wydarzeń przed meczem i 100 000 wydarzeń na żywo każdego miesiąca, tworząc wciągające wrażenia sportowe dla nieprzerwanego zaangażowania fanów.

STATSCORE to polska firma dostarczająca najwyższej jakości dane i statystyki sportowe w formie widżetów, mini-witryn i feedów. Jej misją jest budowa największego centrum danych sportowych na świecie.

SSK&W świadczy usługi na rzecz spółek technologicznych i ich założycieli, począwszy od założenia spółki, obsługę bieżącą, strategiczne przejęcia, po pozyskanie finansowania od aniołów biznesu i funduszy VC, a wreszcie przy IPO lub sprzedaży biznesu do partnera strategicznego.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt