Kancelaria SSK&W doradzała CofounderZone, a także aniołom biznesu (w gronie aniołów znaleźli się m.in. Mateusz Bodio – partner zarządzający RKKVC oraz Bartosz Hojka – Prezes Grupy Agora) przy koinwestycji w Carein.

Carein założona przez Katarzynę Matusiak i Emilię Dąbrowską jako pierwsza firma w Europie Centralnej rozwija nową kategorię autorskich suplementów diety skoncentrowanych na problemach dermatologicznych.

Więcej o spółce: https://mamstartup.pl/dermosuplementy-carein-wchodza-na-rynek-po-udanej-rundzie-pre-seed/

Doradztwo obejmowało przygotowanie raportu prawnego due diligence i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej po stronie CofounderZone.

CofounderZone jest platformą łączącą doświadczonych przedsiębiorców ze start-upami. Fundusz współpracuje ściśle ze stworzoną przez siebie siecią Aniołów Biznesu, która dostarcza wartość dodaną poprzez indywidualne podejście do strukturyzacji i finansowania transakcji na rynku prywatnym oraz korzysta z potencjału merytorycznego, kontaktów i doświadczenia jej członków. Obejmuje ona właścicieli przedsiębiorstw oraz menedżerów korporacji, którzy chcą inwestować swój czas i kapitał w rozwijające się, innowacyjne spółki.

SSK&W świadczy usługi na rzecz funduszy VC przy inwestycji w spółki technologiczne (w ramach rund pre-seed, seed i kolejnych rund, w tym preIPO), a także przy wyjściu z inwestycji.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt