SSK&W to kancelaria adwokacka prowadzona przez dwoje prawników biznesowych: dr Angelinę Stokłosędr Szymona Sypa LL.M. (USA).

SSK&W to nowa kancelaria adwokacka, którą tworzy zespół uznanych specjalistów łączących szeroką wiedzę prawniczą z bogatym doświadczeniem w biznesie.

W SSK&W nie ograniczamy naszego doradztwa do prawa, wychodząc daleko poza schemat tradycyjnej porady prawnej. Jesteśmy partnerem biznesowym dla naszych Klientów, dzięki czemu dostarczamy im nową jakość obsługi.

Specjalizujemy się w prawie rynków kapitałowych, transakcjach M&A, w tym VC, obsłudze startupów, prawie gier wideo, a także doradztwie na rzecz klientów prywatnych. Doradzamy przy ciekawych i złożonych projektach wymagających obok doskonałej wiedzy prawniczej, również umiejętności pracy pod presją czasu, rzetelności, twórczego i biznesowego podejścia do zagadnień prawnych – o naszych ostatnich projektach możesz przeczytać na stronie: https://sskw.pl/category/aktualnosci/.

Nasz model współpracy zakłada długoletnią współpracę z ambitnymi i rzetelnymi prawnikami i jedynie takimi, którzy w perspektywie kilku lat dołączą do grona wspólników SSK&W Poszukujemy osób, którzy potrafią łączyć wiedzę prawniczą z umiejętnościami biznesowymi i dołączą do grona wspólników – nie poszukujemy osoby, która nie ma ambicji zostania naszym wspólnikiem albo nie widzi siebie jako wspólnik SSK&W.

Aktualnie chcielibyśmy, żeby dołączyła do nas osoba na stanowisko prawnika specjalizującego się w transakcjach fuzji i przejęć (w tym VC) oraz prawie rynków kapitałowych, której to osobie zaoferujemy: stałą współpracę, atrakcyjny system wynagrodzeń, nabywanie doświadczenia w SSK&W i szybki rozwój, pracę w młodym zespole, stałą opiekę merytoryczną, przyjazną atmosferę pracy przy wykorzystaniu nowych technologii legaltech oraz indywidualnie uzgodnione benefity.

Przykładowy zakres Twoich obowiązków:

 • przygotowywanie raportów prawnych due diligence;
 • przygotowywanie projektów umów inwestycyjnych oraz umów wspólników oraz dokumentów towarzyszących w ramach transakcji;
 • wsparcie Klientów w negocjowaniu dokumentów transakcyjnych
 • Kontakt z Klientami;
 • doradztwo spółkom publicznym w zakresie bieżącej działalności;
 • udział w signingach i closingach transakcji;
 • business development przy wsparciu wspólników Kancelarii.

Nasze oczekiwania co do Ciebie:

 • co najmniej roku doświadczenia w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego;
 • znajomości zagadnień z zakresu fuzji i przejęć, w tym z zakresu venture capital
 • statusu aplikanta adwokackiego (I lub II rok);
 • znajomości języka angielskiego;
 • wszechstronność, chęć nieustannego rozwoju i współtworzenia nowej Kancelarii na rynku prawniczym w Polsce.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana – prosimy o przesłanie swoich aplikacji (w dowolnej formie – pisemnej, video itd) na dowolny z poniższych adresów: s.syp@sskw.pl;  – CC info@sskw.pl z klauzulą o wyrażeniu zgody na udział w rekrutacji w SSK&W.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt