Kancelaria SSK&W doradzała założycielce Aleet – Katarzynie Marczuk przy pozyskaniu finansowania od CofounderZone, aniołów biznesu oraz FundingBox.

Doradztwo obejmowało przygotowanie i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej. Kancelaria zapoznała również założycielkę z funduszem CofounderZone.

Katarzyna Marczuk to jedna z założycielek amerykańskiego start-upu nuTonomy przejętego za 450 mln USD. Katarzyna aktualnie tworzy w Polsce zaawansowane systemy zarządzania transportem w ramach nowego przedsięwzięcia – Aleet.

Aleet pozyskało finansowanie od CofounderZone oraz FundingBox na dalszy rozwój.

Więcej informacji w obszernym materiale: https://www.pb.pl/polka-liczy-na-przelom-w-autonomicznych-pojazdach-1207961

CofounderZone jest platformą łączącą doświadczonych przedsiębiorców ze start-upami. Fundusz współpracuje ściśle ze stworzoną przez siebie siecią Aniołów Biznesu, która dostarcza wartość dodaną poprzez indywidualne podejście do strukturyzacji i finansowania transakcji na rynku prywatnym oraz korzysta z potencjału merytorycznego, kontaktów i doświadczenia jej członków. Obejmuje ona właścicieli przedsiębiorstw oraz menedżerów korporacji, którzy chcą inwestować swój czas i kapitał w rozwijające się, innowacyjne spółki.

FundingBox jest funduszem współfinansowanym przez PFR Ventures w ramach programu Starter.

SSK&W świadczy usługi na rzecz założycieli, począwszy od założenia spółki, obsługę bieżącą, po pozyskanie finansowania od aniołów biznesu i funduszy VC, a wreszcie przy IPO lub sprzedaży biznesu do partnera strategicznego.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt