Kancelaria SSK&W doradzała funduszom – Tangent Line Ventures oraz Peleton przy koinwestycji w MIM Fertility.

MIM Fertility (założona przez Ulę Sankowską i Piotra Wygockiego) opracowuje przełomowe rozwiązania w dziedzinie leczenia niepłodności, łączące zaawansowane technologie sztucznej inteligencji z medycyną reprodukcyjną. Innowacyjnymi rozwiązaniami MIM Fertility są: EMBRYOAID i FOLLISCAN, nowe narzędzia wspierające ekspertów w identyfikacji i analizie pęcherzyków jajnikowych, a także oceny zarodków.

Inwestycja funduszy pozwoli MIM Fertility na dalszy rozwój technologii oraz ekspansję na arenie międzynarodowej.

Więcej o transakcji: https://mycompanypolska.pl/artykul/mim-fertility-pozyskuje-2-mln-dol-na-rozwoj-swoich-innowacji/13508

W ramach transakcji – SSK&W doradzała obu funduszom, współpracując ściśle z Moniką Borowiecką i Piotrem Pietrzakiem z Tangent Line Ventures oraz Krzysztofem Pokorskim i Janem Dukiem z Peleton.

„Dziękujemy SSK&W za profesjonalnie przeprowadzony proces pod dużą presją czasu” – komentuje Monika Borowiecka – Partner w Tangent Line Ventures.

Tangent Line Ventures jest funduszem współfinansowanym przez PFR Ventures w ramach programu Otwarte Innowacje.

Peleton jest funduszem prywatnym inwestującym w spółki technologiczne.

SSK&W świadczy usługi na rzecz funduszy VC przy inwestycji w spółki technologiczne (w ramach rund pre-seed, seed i kolejnych rund, w tym preIPO), a także przy wyjściu z inwestycji.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt
kariera