Kancelaria SSK&W doradzała Atmos Ventures oraz INventures (temu drugiemu funduszowi w ramach legal due diligence) w ramach koinwestycji w edrone.

Uprzednio SSK&W doradzała Atmos Ventures przy koinwestycji z Müller Medien GmbH & Co. KG! w edrone w formie finansowania dłużnego (pożyczki konwertowalne).

edrone to napędzana sztuczną inteligencją SaaS-owa platforma typu Instant ROI, zapewniająca klientom eCommerce doświadczenie zakupowe. Został założony przez Michała Blaka i Rahima Blaka, ma swoją główną siedzibę w Krakowie i działa na rynku od 2016 roku. Biura firmy znajdują się także w São Paulo i Barcelonie. Biura firmy znajdują się także w São Paulo i Barcelonie. Do grona klientów edrone należą m.in. Husqvarna, Converse, Mi Home, Leftheit, Tous, Jean Louis David, Abra, Sneaker Peeker, Lancerto, Ryłko, Amso, Muve, Świat Książki.

Czytaj więcej na: https://mycompanypolska.pl/artykul/duze-pieniadze-dla-edrone-bedzie-ekspansja-w-polsce-i-brazylii/13967

Atmos Ventures jest funduszem VC polsko-amerykańskim działającym w ramach programu Otwarte Innowacje.

INventures to prywatny fundusz VC działający i inwestujący w Polsce.

SSK&W świadczy usługi na rzecz funduszy VC przy inwestycji w spółki technologiczne (w ramach rund pre-seed, seed i kolejnych rund, w tym preIPO), a także przy wyjściu z inwestycji.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt