Kancelaria SSK&W doradzała założycielom Vestigit sp. z o.o. – firmie, która stworzyła zabezpieczenie, które pozwala w kilka minut namierzyć piracką transmisję i ją wyłączyć i zajmuje się zabezpieczaniem treści video – przy pozyskaniu finansowania VC od Redge Technologies oraz RKKVC. Doradztwo obejmowało wsparcie prawne i biznesowe spółki przed zebraniem rundy finansowania, a także negocjacje umowy inwestycyjnej oraz umowy wspólników.

Rafał Radawiec, Prezes Zarządu Vestigit sp. z o.o.: “Cieszę się, że wybrałem SSK&W do obsługi transakcji. To wyspecjalizowana kancelaria rozumiejąca biznes i sprawnie poruszająca się w meandrach VC. Polecam SSK&W i jej prawników wszystkich firmom technologicznym. Z pewnością również dalej będą z nią współpracował.”

RKKVC  jest prywatnym funduszem VC typu  single family office.

Redge Technologies to firma o zasięgu międzynarodowym, specjalizująca się rozwiązaniach technologicznych dla mediów.

SSK&W świadczy usługi na rzecz założycieli począwszy do założenia spółki, obsługę bieżącą, po pozyskanie finansowania od aniołów biznesu i funduszy VC a wreszcie przy IPO lub sprzedaży biznesu do partnera strategicznego.

*Obraz <a href=”https://pixabay.com/photos/?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=1209640″> Free-Photos</a> z <a href=”https://pixabay.com/pl/?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=1209640″> Pixabay</a>

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt