Miło nam poinformować, że według Pitchbook kancelaria prawna SSK&W w rekordowo krótkim czasie (założyliśmy kancelarię kilka miesięcy temu) stała się liderem obsługi prawnej transakcji w VC w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Pitchbook opublikował raporty za 2 i 3 kwartał 2021 r., zgodnie z którymi SSK&W zajęła odpowiednio 1  i 2 miejsce pod względem liczby przeprowadzonych transakcji (łącznie 9 uwzględnionych transakcji).

SSK&W świadczy usługi na rzecz funduszy VC przy inwestycji w spółki technologiczne (w ramach rund pre-seed, seed i kolejnych rund, w tym preIPO), a także przy wyjściu z inwestycji. Doradzamy przy inwestycjach nie tylko w Polsce, ale również w Europie i USA.

To dla nas duży powód do dumy i serdecznie dziękujemy wszystkich naszym Klientom za dotychczasowe zaufanie.

Poniżej przykładowe transakcje VC, które zrealizowaliśmy w ostatnim czasie:

Doradztwo funduszom VC – Next Road Ventures, Nunatak Capital oraz Shape VC przy koinwestycji w Proplab.

Doradztwo funduszom VC – RKKVC oraz Czysta3.VC przy koinwestycji w Dockendo.

Kancelaria doradcą prawnym Enea Innowacje sp. z o.o. (CVC; Enea Innowacje) w ramach planowanych transakcji VC.

Doradztwo akcjonariuszom Better Software Group S.A. przy wykupie inwestorów finansowych.

Doradztwo funduszowi VC – CofounderZone oraz aniołom biznesu zrzeszonymi w COBIN Angels przy koinwestycji w estońską spółkę – Mentorist.

Doradztwo założycielom Xpress Delivery sp. z o.o. – firmy technologicznej dostarczającej rozwiązania logistyczne i IT w obszarze ekspresowych dostaw przesyłek – przy pozyskaniu finansowania VC od Grupy CCC – lidera sektora obuwniczego i rynku e-commerce w Europie Środkowo Wschodniej.

Doradztwo założycielom Vestigit sp. z o.o. – firmie, która stworzyła zabezpieczenie, które pozwala w kilka minut namierzyć piracką transmisję i ją wyłączyć i zajmuje się zabezpieczaniem treści video – przy pozyskaniu finansowania VC od Redge Technologies oraz RKKVC.

Doradztwo funduszowi VC – bValue przy koinwestycji wraz z GapMinder (funduszem VC z Rumunii) w Aggero – platformę wzmacniającą kampanie influencerów przy wykorzystaniu analityki uwzględniającej sztuczną inteligencję.

Doradztwo funduszowi VC – Next Road Ventures przy koinwestycji z aniołami biznesu oraz SMOK Ventures w HiPets sp. z o.o. – marketplace typu „all in one” dla właścicieli zwierząt i profesjonalistów z branży opieki nad zwierzętami.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt