Kancelaria SSK&W po raz kolejny doradzała Frothstop (australijska firma rodzinna)  – tym razem przy przejęciu kontroli nad Revolmatic. Frothstop dzięki transakcji kontroluje Revolmatic (zob. poprzednie transakcje 1 i 2 ).

Revolmatic jest producentem w pełni automatycznego systemu nalewania piwa beczkowego, stworzonego w celu rozwiązania problemu dużych kolejek na imprezach publicznych. System spółki oferuje w pełni automatyczny nalewak z ekranem dotykowym i automatycznym dozownikiem kubków, w którym obrotowy stół ustawia kubki bezpośrednio pod rurą napełniającą kubek świeżym piwem, sterowaną za pomocą aplikacji za pośrednictwem smartfona lub tabletu, umożliwiając organizatorom imprez uzyskanie dostępu do wygodnego i szybkiego dystrybutora piwa na swoje imprezy.

Todd Meredith – Prezes Frothstop – komentuje: Cieszymy się, że SSK&W opracowała i wdrożyła konstrukcję prawną pozwalającą nam na przejęcie kontroli nad Revolmatic.

SSK&W świadczy usługi na rzecz funduszy VC oraz podmiotów strategicznych przy inwestycjach w spółki technologiczne (w ramach rund pre-seed, seed i kolejnych rund, w tym preIPO), a także przy wyjściu z inwestycji.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt