SSK&W doradzała Ecobean przy inwestycji i uruchomieniu nowego laboratorium w Nadarzynie. Kancelaria zapewniła wsparcie spółce przy negocjacjach i zawarcia umów regulujących warunki związane z inwestycją.

Ecobean – założony przez Marcina Koziorowskiego oraz Kacpra Kossowskiego – opracował technologię przetwarzania kawowego odpadu na zrównoważone materiały – olej kawowy, antyoksydanty, kwas mlekowy, dodatki białkowe i ligninę kawową – które są bezpośrednimi alternatywami produktów szeroko stosowanych obecnie przez różne gałęzie przemysłu: spożywczego, kosmetycznego, przetwórczego i farmaceutycznego.

Ecobean współpracuje m.in. z AmRest, która jest operatorem takich marek jak Starbucks w Europie Środkowej, oraz operatorem wielomarkowych restauracji w Europie.

Nowe laboratorium pomoże Ecobean i jej blisko 30 pracownikom i współpracownikom lepiej wykorzystywać możliwości analityczne oraz przeprowadzać większą liczbę badań.

SSK&W świadczy usługi na rzecz dynamicznie rosnących spółek technologicznych począwszy od obsługi bieżącej, po pozyskanie finansowania, a wreszcie przy IPO lub sprzedaży biznesu do partnera strategicznego.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt