Z przyjemnością informujemy, że w przedsprzedaży ukazała się już książka “Metodyka pracy prawnika in-house”, której współautorką jest dr Angelina Stokłosa (wyd. Wolters Kluwer). Pozycja ta ukaże się w sprzedaży w dniu 27 października 2021 r. 

W publikacji przedstawiono specyfikę prawną zawodu prawnika korporacyjnego, zasadniczo różniącą się od tego, czym zajmują się adwokaci i radcy prawni pracujący w kancelariach. Autorzy książki poruszają najważniejsze zagadnienia dotyczące merytorycznych aspektów pracy prawnika in-house (takich jak: prawo pracy, umowy, prawo spółek, ochrona danych, prawnik jako compliance officer), a ponadto podejmują kwestie biznesowych aspektów pracy prawnika in-house – prawnik jako dyrektor działu, współpraca z klientem wewnętrznym, wykorzystanie nowoczesnych technologii w pracy prawników (legal tech).

Więcej informacji: https://www.profinfo.pl/sklep/metodyka-pracy-prawnika-in-house,156934.html

SSK&W świadczy usługi doradcze na rzecz spółek publicznych i niepublicznych, w tym w zakresie bieżącej obsługi prawnej, aktywnie i wszechstronnie wspierając prawników in-house, dyrektorów oraz szefów działów prawnych w spółkach.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt