Z satysfakcją informujemy, że kancelaria prawna SSK&W została partnerem merytorycznym E-sygnalista sp. z o.o. oraz platformy E-sygnalista.com.

Esygnalista sp. z o.o. to właściciel platformy E-Sygnalista.com – rozwiązania z obszaru legal tech skupiającego narzędzia z zakresu compliance dedykowane przedsiębiorcom i podmiotom publicznym, w szczególności zaprojektowane do zgodnego z prawem i w pełni bezpiecznego zgłaszania nieprawidłowości w organizacjach oraz wsparcia w prowadzeniu wewnętrznych postępowań wyjaśniających.

Poza rozwiązaniami legal tech E-sygnalista.com oferuje najszerszy na polskim rynku pakiet kompleksowych usług w zakresie prawa dotyczącego instytucji sygnalisty, dostarczając Klientom nie tylko usługi doradcze i szkoleniowe, ale także specjalistyczne narzędzia z obszaru analizy ryzyka, audytów, compliance, digital, cyberbezpieczeństwa, PR, komunikacji i wizerunku. W ramach E-sygnalista.com prowadzone są i konsultowane wewnętrzne postępowania wyjaśniające wszczynane w wyniku zgłoszeń od sygnalistów.

Za wsparcie merytoryczne E-sygnalista.com ze strony SSK&W odpowiada partner SSK&W – Angelina Stokłosa.

Zachęcamy do korzystania z platformy E-sygnalista.com. Więcej informacji o narzędziu oraz o zespole i zakresie oferowanych przez platformę rozwiązań można znaleźć pod adresem www.e-sygnalista.com.

Szybki kontakt

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt