Kancelaria SSK&W doradzała założycielom Self Learning Solutions  – Przemysławowi Kamińskiemu i Karolowi Dziasek przy pozyskaniu przez tę spółkę finansowania VC od Smok Ventures oraz WP2 Investments.

Self Learning Solutions zostało założone przez dwóch ekspertów z kierownictwa IPF Digital, którzy po odejściu z firmy postanowili rozpocząć nowy biznes. Karol Dziasek jest byłym Risk Managerem w IPF Digital. Wcześniej pełnił podobną rolę w GE Money Banku i Alior Banku. Przemysław Kamiński był Country Managerem w IPF Digital. Wcześniej pracował m.in. w Avivie, gdzie był szefem departamentu  wsparcia sprzedaży agentów oraz odpowiadał za rozwój nowych kanałów sprzedaży.

SLS zapewnia platformę low codingową, co oznacza, że cały proces kredytowy można sparametryzować ustawiając  predefiniowane bloki, bez angażowania dodatkowych zasobów IT. Wszelkie zmiany w procesie można wprowadzać bez okien wdrożeniowych (czyli wdrażać je w czasie rzeczywistym). Dzięki wykorzystaniu możliwości chmury skalowanie wydajności odbywa się automatycznie.

Doradztwo obejmowało negocjowanie dokumentacji transakcyjnej oraz ścisłą współpracę z doradcą założycieli – Pawłem Majem.

SMOK Ventures jest funduszem współfinansowanym przez PFR Ventures w ramach programu Starter.

WP2 Investments jest funduszem prywatnym założonym przez dwóch Wojciechów Pysiewiczów, który wspiera kapitałowo i strategicznie firmy na wczesnym etapie rozwoju. W inwestycjach stawia na innowacyjne spółki, ze skalowalnymi modelami biznesowymi, reprezentującymi branże takie jak: Fintech, Biotechnologia, Zielona Energia, E-commerce i Digitalizacja/Automatyzacja.

SSK&W świadczy usługi na rzecz założycieli począwszy do założenia spółki, obsługę bieżącą, po pozyskanie finansowania od aniołów biznesu i funduszy VC a wreszcie przy IPO lub sprzedaży biznesu do partnera strategicznego.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt