Kancelaria SSK&W doradzała Frothstop (australijska firma rodzinna) przy kolejnych transakcjach dotyczących nabycia udziałów od wybranych założycieli Revolmatic. Frothstop dzięki temu zwiększył zaangażowanie w Revolmatic (zob. poprzednie transakcje z udziałem Revolmatic).

Revolmatic jest producentem w pełni automatycznego systemu nalewania piwa beczkowego, stworzonego w celu rozwiązania problemu dużych kolejek na imprezach publicznych. System spółki oferuje w pełni automatyczny nalewak z ekranem dotykowym i automatycznym dozownikiem kubków, w którym obrotowy stół ustawia kubki bezpośrednio pod rurą napełniającą kubek świeżym piwem, sterowaną za pomocą aplikacji za pośrednictwem smartfona lub tabletu, umożliwiając organizatorom imprez uzyskanie dostępu do wygodnego i szybkiego dystrybutora piwa na swoje imprezy.

Todd Meredith – Prezes Frothstop – komentuje: Cieszymy się, że po raz kolejny SSK&W reprezentowała nas w kolejnej transakcji dotyczącej Revolmatic. Dzięki transakcji wzmocniliśmy zaangażowanie w Revolmatic.

SSK&W świadczy usługi na rzecz funduszy VC oraz podmiotów strategicznych przy inwestycjach w spółki technologiczne (w ramach rund pre-seed, seed i kolejnych rund, w tym preIPO), a także przy wyjściu z inwestycji.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt