SSK&W doradzała funduszowi VC –  CofounderZone oraz aniołom biznesu przy koinwestycji w Milluu (spółka technologiczna z Rumunii).

Milluu to proptechowy start-up z Rumunii, który tworzy mobilne narzędzie pozwalające właścicielowi mieszkania lub nieruchomości zarządzanie kalendarzem spotkań z potencjalnymi najemcami, podpisanie umowy i zapłatę rachunków, a najemcy udostępnia oferty mieszkań spełniające jego wymagania, a także przyspiesza proces najmu.Poza CofounderZone w Milluu zainwestowały rumuńskie EGV, Roca X, Growceanu, Simple Capital i Netopia Ventures. Milluu ma zamiar przeznaczyć wsparcie na rozwój biznesu w Rumunii, a także wejście na polski rynek.

Doradztwo obejmowało przygotowanie raportu prawnego due diligence i negocjowanie dokumentacji transakcyjnej. SSK&W pracowała w ramach transakcji z lokalną kancelarią Stratulat Albulescu z ramienia której doradzali w szczególności: Silviu Stratulat oraz Roxana Ioncu.

To kolejna transakcja, w ramach której doradzaliśmy polskim funduszom w inwestycji w spółkę z Rumunii (zob. https://sskw.pl/aktualnosci/sskw-doradza-lead-inwestorowi-bvalue-przy-inwestycji-w-xvision/; https://sskw.pl/aktualnosci/sskw-doradza-funduszowi-vc-bvalue-przy-ko-inwestycji-w-aggero-spolke-z-rumunii/).

CofounderZone jest platformą łączącą doświadczonych przedsiębiorców ze start-upami. Fundusz współpracuje ściśle ze stworzoną przez siebie siecią Aniołów Biznesu, która dostarcza wartość dodaną poprzez indywidualne podejście do strukturyzacji i finansowania transakcji na rynku prywatnym oraz korzysta z potencjału merytorycznego, kontaktów i doświadczenia jej członków. Obejmuje ona właścicieli przedsiębiorstw oraz menedżerów korporacji, którzy chcą inwestować swój czas i kapitał w rozwijające się, innowacyjne spółki.

SSK&W świadczy usługi na rzecz funduszy VC przy inwestycji w spółki technologiczne (w ramach rund pre-seed, seed i kolejnych rund, w tym preIPO), a także przy wyjściu z inwestycji.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt