Kancelaria SSK&W doradzała Atmos Ventures jako jednemu z głównych inwestorów w ramach połączeniu MANGOPAY oraz Nethone.

Doradztwo prawne obejmowało weryfikację dokumentacji transakcyjnej pod kątem interesów Atmos Ventures, wsparcie funduszu w toku uzyskiwania zgody na transakcję od PFR Ventures, a także w toku rozwiązania umowy koinwestycyjnej.

SSK&W pracowała blisko w tych tematach z partnerem zarządzającym Atmos – Hadi Solh.

Hadi Solh komentuje: Po raz kolejny dziękujemy za profesjonalne wsparcie Szymonowi oraz Idze. Przed nami wyzwania związane z kolejnymi transakcjami, przy dalszym wsparciu SSK&W.

Więcej informacji o transakcji:

https://startacus.net/culture/4trans-secures-e18-million-investment-to-transform-financing-for-europe-s-hauliers#.YrwerOzP0vh

Nethone to oparta na uczeniu maszynowym firma działająca w modelu SaaS, która zapobiega oszustwom w kanałach online. Została założona w 2016 roku przez grupę ekspertów ds. bezpieczeństwa, doświadczonych menedżerów finansowych i specjalistów w zakresie data science.

MANGOPAY.com za sprawą swojej unikalnej i wszechstronnej infrastruktury płatniczej, umacnia ekosystem platform internetowych. Powstała w 2013 roku firma, obecnie obsługuje ponad 2500 wiodących na rynku platform i marketplace’ów.

Atmos Ventures jest funduszem VC polsko-amerykańskim działającym w ramach programu Otwarte Innowacje.

SSK&W świadczy usługi na rzecz funduszy VC przy inwestycji w spółki technologiczne (w ramach rund pre-seed, seed i kolejnych rund, w tym preIPO), a także przy wyjściu z inwestycji.

Szybki kontakt

Not readable? Change text. captcha txt