SSK&W to kancelaria adwokacka prowadzona przez dwoje prawników biznesowych: dr Angelinę Stokłosędr. Szymona Sypa LL.M. (USA).

SSK&W to nowa butikowa kancelaria, którą tworzy zespół uznanych specjalistów łączących szeroką wiedzę prawniczą z bogatym doświadczeniem w biznesie.

W SSK&W nie ograniczamy naszego doradztwa do prawa, wychodząc daleko poza schemat tradycyjnej porady prawnej. Jesteśmy partnerem biznesowym dla naszych Klientów, dzięki czemu dostarczamy im nową jakość obsługi.

Specjalizujemy się w prawie rynków kapitałowych, transakcjach M&A, w tym VC, obsłudze startupów, prawie gier wideo, a także doradztwie na rzecz klientów prywatnych. Doradzamy przy ciekawych i złożonych projektach wymagających obok doskonałej wiedzy prawniczej, również umiejętności pracy pod presją czasu, rzetelności, twórczego i biznesowego podejścia do zagadnień prawnych – o naszych ostatnich projektach możesz przeczytać na stronie: http://sskw.pl/category/aktualnosci/.

Nasz model współpracy zakłada długoletnią współpracę z ambitnymi i rzetelnymi prawnikami i jedynie takimi, którzy w perspektywie najbliższych lat dołączą do grona wspólników SSK&W.

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do dołączenia do naszego zespołu w charakterze praktykanta/ stażysty, która wesprze  prawników w pracy przy zróżnicowanych projektach z zakresu prawa korporacyjnego.

Oferujemy współpracę w wymiarze czasowym dopasowanym do możliwości i dostępności studenta, nabywanie doświadczenia w SSK&W i szybki rozwój, pracę w młodym zespole, stałą opiekę merytoryczną, przyjazną atmosferę pracy przy wykorzystaniu nowych technologii legaltech oraz indywidualnie uzgodnione benefity.

Przykładowy zakres Twoich obowiązków:

 • udział w bieżącej obsłudze prawnej Klientów SSK&W;
 • udział w przygotowywaniu raportów prawnych due diligence;
 • udział w przygotowywaniu projektów umów inwestycyjnych, umów wspólników oraz dokumentów towarzyszących w ramach transakcji;
 • research prawny;
 • kontakt z Klientami SSK&W.

Nasze oczekiwania co do Ciebie:

 • status studenta 4. lub 5. roku studiów prawniczych;
 • znajomość zagadnień z zakresu prawa handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek;
 • umiejętność czytania ze zrozumieniem tekstów prawnych i prawniczych oraz wykorzystywania wiedzy teoretycznej w praktyce;
 • mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy związanej z obsługą prawną spółek prawa handlowego;
 • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2;
 • gotowość do nauki i zdobywania kolejnych umiejętności, chęć rozwoju i współtworzenia nowej Kancelarii na rynku prawniczym w Polsce.

Wynagrodzenie:

Praktyka/ staż jest płatny. Oferujemy wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia i dyspozycyjności.

Jeśli jesteś zainteresowany/ zainteresowana dołączeniem do SSK&W, prosimy o przesłanie Twojej aplikacji (w dowolnej formie – np. pisemnej, video itp.) na dowolny z poniższych adresów: a. stoklosa@sskw.pl lub s.syp@sskw.pl oraz w CC wiadomości: info@sskw.pl z klauzulą o wyrażeniu zgody na udział w rekrutacji w SSK&W.

#SSK&W #ZATRUDNIAMY #DOŁĄCZ DO SSK&W

Szybki kontakt

Nieczytelne? Zmień tekst. captcha txt